Poetično perzijsko razodetje
Konji na oknu (Poetično perzijsko razodetje Rosie Ming) (Window Horses: The Poetic Persian Epiphany of Rosie Ming, Ann Marie Fleming, 2016) je risana animacija, ki sledi mladi pesnici Rosie Ming, ko je povabljena na pesniški festival v mestu Širaz v Iranu. Rosie živi v prepričanju, da jo je oče brez besede zapustil, skozi film pa se ji razkriva njegova prava preteklost.

Rosie je videti drugače od drugih likov, ki so narisani bolj resnično, osrednja junakinja pa je zgolj »stick figure« z dvema črticama namesto oči. Lik, ki ga je avtorica poimenovala »stick girl«, uporabi tudi v The Magical Life of Long Tack Sam (2003), kjer predstavlja avtorico samo. S tem je želela izpostaviti svoje kitajske korenine in stereotipe, ki so jo zaznamovali.
Ena od poglavitnih tem filma Konji na oknu je odtujenost. Rosie vsem ponavlja, da na ta festival ne bi smela priti, saj se nima za pravo pesnico. Njeno drugačnost še poudari čador. Junakinjo pogosto sprašujejo, od kod je, saj to po njenem izgledu ni povsem jasno. Še sama ni prepričana, ali se lahko proglasi za Iranko. O svojem očetu iz Irana ve zelo malo, kar ve, pa se ji zdi grozno. Od iranskega dela svoje družine je tako popolnoma izolirana. Skozi film se s tem sooči, izve namreč, da je oče ni namerno zapustil. Spozna tudi nekatere iranske sorodnike, ki jo toplo sprejmejo. Vzljubi tudi Širaz, kar najbolje ponazarjajo barvni trakovi, ki plapolajo po mestu. Minimalistična animacija prevprašuje Rosijine kitajsko-iranske korenine in spoznavanje le-teh.